Kovid-19 Salgını – Lütfen resmi devlet kaynaklarını takip edip yeni duyurular yapılana kadar #evdekalın. Birlikte çalışırsak daha iyi günler gelir. Veri için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular

Yaratıcı projeleri olan ve bu projelerde yer almak isteyen herkes Proje Toplumunu kullanabilir.
O harika fikri buldun ve kaynak arayışıyla web sitemize hoş geldin. Öncelikle üye olman gerekiyor. Ana sayfa'daki 'kayıt ol' butonuna tıklayarak, bilgilerini doldurmalısın. Sonrasında 'proje ekle' seçeneğini seçip proje detaylarını, iş planını ve görsellerini yüklemen gerekiyor. Tüm dokümanlar hazır olunca “tamamla” butonuna tıklayarak projeni Proje Toplumu ekibine göndermiş olacaksın. Böylece heyecanlı bekleyiş başlar. Proje Toplumu ekibi projeni inceler ve projeni Proje Toplumu kriterlerine uygun, yaratıcı bir proje ise kabul eder. Ardından ekip üyelerimiz seninle irtibata geçerek projeni Proje Toplumu platformunda yayınlamak için gerekli işlemleri başlatır.
Tek ihtiyacın üyelik formunu doldurmak. Proje Toplumu platformuna üyelik ücretsiz. Projeni platforma eklemek veya herhangi bir projede yer almak için üye olman gerekiyor. Üyelik için Türkiye’de veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ikamet ediyor olmak dışında bir önkoşul yok.
Proje Toplumu başta Türkiye olmak üzere projesi olan gençlerin projelerini hayata geçirmesi için imkanlar yaratarak Türkiye'yi dünya çapında bir proje merkezi haline getirmek için çalışan bir girişimdir.
Hayır, hiçbir kuruluşla kesinlikle bağımız veya bağlantımız yok. Biz tamamen bağımsızız.
Tabii ki iletişim sayfasına gidip bize mesaj gönderin. Bu platformu sizinle birlikte inşa edip şekillendireceğiz, bu yüzden fikirlerinizi duymak istiyoruz.
Proje Toplumu, gizlilik prensibinin aksine paylaşım prensibiyle çalışır. Proje Toplumun’da olmak, açık olmak ve fikirleri paylaşıma açmak demek. Şunu da unutmayın ki fikirleri üretenler değil o fikirleri hayata geçirenler kazanır.