Kovid-19 Salgını – Lütfen resmi devlet kaynaklarını takip edip yeni duyurular yapılana kadar #evdekalın. Birlikte çalışırsak daha iyi günler gelir. Veri için tıklayın

(x)İYİLİK * (x)DESTEK = BAŞARI²

Birbirimizin projelerinde çalışacak, kendi projelerini yaratacak ve platformumuzda listelenen tüm projelerde yardımcı olacak büyük bir topluluk oluşturmayı hedefliyoruz.


Bir IttifakX girişimi

Gençlerin ülkemizi ve dünyamızı değiştirebileceğine inanıyoruz.

İster uzak bir köyde, ister büyük bir şehirde, hatta başka bir ülkede olun, bunu okuyan herkes harika bir şey yapma gücüne sahiptir. Hepimiz bir araya gelirsek hiçbir şey bizi durduramaz. Hepimizin küçükte olsa bir yeteneği var.

Tebrikle bitmiyor, Hareketle başlıyor!

Güçlü olacağımızı söyleyerek ve başkalarını sözde desteklemekle bitmiyor. Hepimiz çalışmalıyız, çok çalışmalıyız ! Tembelliğe yer yok , hepimizin katkıları, destekleri ve birlikte çalışmamız halinde inanılmaz şeyler başaracağız!

Bizim mantığımız biraz Matematik

Bir düşünün, 1000 genç değişik alanlarda proje başlatsa ve bunların sadece %1'i başarılı olsa yani 10 tanesi. Elimizde ne olur? 990 tane tecrübe edinmiş, yeni bir şeyler öğrenmiş genç ve 10 tane başarmış isthidam yaratan ekonomisine güç veren başarılı gencimiz olur. Bu 10 başarılı genç ve girişimleri şimdi diğer 990 tane tecrübe edinmiş gençlere yardımcı olursa ne olur? Başarı ihtimali yükselir bu sefer %1 değil %3, %5, %10 proje başarılı olur bu bizi başarı yoluna götüren bir döngü sen birilerine yardımcı olursun onlarda sana, böyle yaparsak kazanırız, böyle yaparak kazanacağız.

Ne Bekliyorsun?

Bize katıl!

😉 Üye Ol